0216 323 80 27 Merkez Mah. , Fevzipaşa cad, No: 36, Beykoz/İstanbul 09:00 – 18:00
IMG-LOGO
Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

                   
İnsan yaşamı bakımından trafiğin özellikle ülkemizde çağımızın en önemli sorunu olduğuna inanıyoruz, bu bakımdan trafikte eğitimli ve bilinçli sürücülerin yetişmesi hususunda değerlerimize eğitim ve hizmet kalitemize bağlı olarak üzerimize düşeni bir borç biliyoruz.
Trafk kazaları ile ilgili seminerler verip bu konuda bakanlığımıza sürekli olarak görüşlerimizi bildiriyoruz..
Ana iş kolumuz eğitim hizmetleri olup,kurumumuzda A,A1,A2,B,B1,C,CE,D,DE ve H sınıfı sürücü belgeleri verilmektedir. Kurumumuzda aynı zamanda psiko-teknik ve SRC (Mesleki yeterlilik belgesi) hizmetleri de sunulmaktadır.
31 yıldır bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz…
1992 yılında eğitim faaliyetine başlayan kurumumuz  31 yıldır eğitim sektöründe ve çeşitli ticari faaliyet göstermektedir.
2023 yılı itibariyle 150.000 i aşkın vatandaşımızı ehliyet sahibi yaptık.
Biz sadece sayısal olarak verdiğimiz sürücü belgeleriyle övünmüyor aynı zamanda trafikte eğitimli ve bilinçli sürücüler yetiştirmek için 31 yılı aşkın süredir eğitim ve hizmet kalitemizi her geçen gün arttırma çabası içerisindeyiz. Şirketimiz 1992'den senesinde kurulmuş olup İstanbul'un ilk  sürücü kurslarından birisidir.

0 km araçlar ile Otomatik ve Düz Vites Olmak üzere Otomobil, Kamyon, Otobüs, Tır, Motosiklet ve SRC ehliyetleri ile hizmetinizdeyiz. 

22390 Kursiyer
28 Yıllık Tecrübe
12 Usta Öğretici
100% Başarı
Kurs Taksidinizi Kredi Kartı ile Hemen Ödemek İster misiniz ?